• English

  • Français


  • English

  • Français

Mobilny cel strzelecki ROBOTIC TARGET™ 2WD

Celem każdego szkolenia jest stworzenie jak najbardziej rzeczywistej sytuacji, z którą spotka się strzelec w przyszłości. Dziś najpopularniejszą formą treningu jest trening głównie z celami stacjonarnymi oraz poruszającymi się tylko od lewej do prawej. Sednem naszych badań jest koncepcja, że ​​strzelanie w coś, co może poruszać się nieprzewidywalnie i nieliniowo - jak człowiek - jest bardziej skuteczne niż walka z celem statycznym lub o ograniczonym ruchu. W rzeczywistości napastnicy w różnych sytuacjach nie stoją w miejscu. Zachowanie napastnika oraz osób postronnych jest nieliniowe z uwagi na możliwy ciągły ruch w dowolnym kierunku. Dlatego też nie zwykle ważne jest szkolenie strzelców także w zakresie obserwacji otoczenia celu. Mobilny cel strzelecki ROBOTIC TARGET™ daje możliwość stworzenia realistycznych scenariuszy.  

Heading photo

Lekki mobilny cel strzelecki

Jest to lekka i mobilna platforma zdalnie sterowana. Dwa koła napędowe na płaskiej nawierzchni pozwalają na bardzo dynamiczną manewrowość platformą.  
ROBOTIC TARGET™ jest w stanie działać na istniejących obiektach strzelniczych bez modyfikacji infrastruktury strzelnicy. 
Nasze cele mogą współpracować z różnymi celami montowanymi na naszej platformie np. cel Fantom strzelecki 3D TECHFLEX™.

Heading photo

Zrealizuj nieliniowy trening

Nasze mobilne cele strzeleckie poprawią umiejętności każdego strzelca. Każde z kół jest napędzane przez osobny silnik. 
Instruktor mając do dyspozycji kontrolę kierunku i prędkość może symulować nieograniczoną liczbę scenariuszy. W ułamku sekundy symulowany cel bez zagrożenia może stać się zagrożeniem.
Przeznaczeniem mobilnego celu strzeleckiego jest realizacja dynamicznych treningów z nieliniowymi scenariuszami. 

Heading photo

Dane techniczne ROBOTIC TARGET™ 2WD

Napęd na 2 kołaMoc : 600W Zasilanie : akumulator 24V Czas ciągłej pracy : w zależności od pojemności akumulatoraWaga: 40 kgPrędkość : max do 15km/hObrót 360 stopni : TAKSterowanie: zdalne Zasięg sterowania : do 200m w otwartym terenieOsłona antyrykoszteowa : opcjonalnieMax. obciążenie platformy: 15 kg

ROBOTIC TARGET™ 2WD + cel strzelecki FANTOM 3D TECHFLEX™

Illustration
After
Before